Aktualności

Przechodni Puchar wrócił do Urzędu Miasta Piły

W miniony czwartek 4 października 2012 roku na Stadionie przy ul. Bydgoskiej 76 po raz piąty odbył się Wielki Mecz Charytatywny na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Piła. Na boisku starli się radni i pracownicy Urzędu Miasta Piły oraz Starostwa Powiatowego w Pile.
Spotkanie sędziował nowo wybrany Prezes Pilskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Mariusz Markowski.
Przez 50 minut meczu rozgrywanego w systemie 2 x 25 minut, w strugach ulewnego deszczu i przy gorącym dopingu lepiej w mecz weszła drużyna gospodarzy, w tym przypadku był to zespół Urzędu Miejskiego w Pile.
W 12 minucie meczu Przemysław Hinc wyprowadził zespół gospodarzy na prowadzenie.
W drugiej połowie mecz zrobił się bardziej wyrównany. W 34 minucie meczu piłkarze Starostwa Powiatowego w Pile doprowadzili do wyrównania, po samobójczej bramce Waldemara Łastowskiego.
Ostatnie słowo należało jednak do zespołu gospodarzy. Strażnik Miejski Marcin Bandurski efektownym strzałem pokonał bramkarza gości i „zwycięzcy” wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końcowego gwizdka sędziego Markowskiego.
Puchar przechodni Prezydenta Miasta Piły wrócił do Urzędu gdzie przez najbliższy rok każdy będzie mógł go zobaczyć w gablocie.
Mecz był jednak tylko pretekstem do zbiórki pieniędzy na rzecz WTZ Caritas Piła.
Podczas zawodów licytowane były atrakcyjne nagrody m.in. Oryginalna koszulka Lecha Poznań z podpisem trenera Mariusza Rumaka oraz Rafała Murawskiego, koszulka Agnieszki Bednarek, Wino Prezydenckie czy piłkę z podpisami zawodników Pogoni Szczecin.
Wszystkim dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy za rok na kolejny mecz charytatywny.

 

Najnowsze wpisy

Letnia Akademia Piłki Nożnej

Nabór do Akademii Piłki Nożnej.

Uwaga, decyzją Dyrektora MOSiR Piła Orliki

Informacja dotycząca obiektów sportowych.

Siedziba i obiekty MOSiR Piła niedostępne dla klientów.