Podziel się posiłkiem

28 sierpnia w Pile odbędzie się Wielka Akcja Charytatywna „Podziel Się Posiłkiem”.
Organizatorzy Miasto Piła, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Pilski Dom Kultury jak i Telewizja Polsat i Firma Danone serdecznie zapraszają do przyłączenia się.
W cały mieście prowadzone będą zbiórki żywności przez Pilski Bank Żywności, podczas akcji towarzyszących jak i głównie w trakcie koncertu, który odbędzie się na Placu Staszica o godzinie 20:00.
Akcje towarzyszące zaczynają się już o godzinie 9:00 gdzie klub sportowy Basket Piła przyłączając się do akcji poprowadzi turniej koszykówki ulicznej.
Inne dyscypliny pilskiego sportu również czynnie włączają się w naszą akcję i tak o godzinie 15:00 na pilskim deptaku rozpocznie się turniej skoków na trampolinie o Puchar Prezydenta Miast Piły, w którym wystąpią między innymi podopieczni znakomitego trenera Romana Rafińskiego, równolegle na wyspie odbędzie się konkurs podnoszenia ciężarów z okazji 40-lecia występów Zbigniewa Makowskiego.
O godzinie 16:30 powrót na pilski deptak i tam zobaczymy pokaz Judo w wykonaniu podopiecznych Józefa Jopka.
Grzegorz Peksa i jego przyjaciele zapraszają na godzinę 17:00 ponownie wyspa i konkurs STRONG MAN Gwiazdy kontra wschodzące gwiazdy.
Po atrakcjach towarzyszących Zapraszamy na Plac Staszica a tam przed nami wystąpią Lady Pank, Ania Wyszkoni, Sylwia Grzeszczak, Liber, Enej, Video, Afromental, Tomek Dolski, Neoretros oraz Zemollen.
I co ważne Żywność biletem wstępu, najlepiej ta o dłuższym terminie ważności.
Prowadzącymi koncert będą Agnieszka Popielewicz, Paulina Sykut, Maciek Rock, Maciek Dowbor oraz Krzysztof Ibisz.
Serdecznie zapraszamy przyłączcie się do akcji i pomóżmy potrzebującym dzieciom.
Podzielmy Się Posiłkiem!