Rodzinnie na Płotkach

Rodzinnie na Płotkach.
Ostatnią niedzielę na Płotkach można było spędzić aktywnie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile zorganizował po raz pierwszy festyn rodzinno – sportowy.
Pogoda dopisała i na Płotkach od 12:30 było bardzo dużo wypoczywających, którzy aktywnie brali udziale w atrakcjach przygotowanych przez instruktorów.
W programie było wiele różnych konkurencji. Gra w ringo, w której wystartowało 8 zespołów dwu osobowych.
Zwycięstwo przypadło parze Marcin Nowak – Mateusz Malinowski.
Bieg rodzinny po plaży, który cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników oraz plażowiczów, wystartowało w nim 26 zawodników i zawodniczek.
Zwycięzcą został Jakub Rozpondek. Piłka nożna plażowa oraz żonglerka piłką nożną, którą prowadził Rafał Skiba przyciągnęły rzeszę najmłodszych.
Wyścig na rowerach stacjonarnych wygrała Marta Bluma, która przez 2minuty przejechała 2,02 km.
Fantastyczna Kazimiera Nowak pilnowała, aby nikomu nic się nie stało podczas rzutów balonem z wodą oraz rzutem ringo do celu.
Skoki przez sznur wygrała Marta Konwent, która wykonała 100!!! poprawnych skoków.
Arkadia Wilczyńska, swoją twórczością przyozdabiała twarze dzieci w różnego rodzaju malunki.
W konkursie przeciągania liny zwyciężyła Rodzina Kamińskich, a w ogólnej klasyfikacji wyścigu rzędów wygrała Rodzina Konwent.
Ania Skrzypczak wraz z Jerzym Żylińskim, którym serdecznie dziękujemy prowadzili festyn a pierwsze skrzypce jak zawsze grał niezawodny spiker Wojciech Dróżdż.
Dziękujemy również Ratownikom, którzy przeprowadzili pokaz ratownictwa wodnego.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy oraz zapraszamy za rok.