Sukcesy trampkarzy Akademii Piłkarskiej MOSiR Piła

Akademia Piłkarska MOSiR Piła – zespół trampkarzy młodszych awansował do grupy mistrzowskiej i tym samym zagra na wiosnę z silniejszymi zespołami m.in. z Drawska, Gołańczy czy Damasławka.
Za nami już półmetek zmagań w rozgrywkach ligowych Trampkarzy Młodszych organizowanych przez Pilski Okręgowy Związek Piłki Nożnej w sezonie 2011/2012.
Minionej jesieni pilscy piłkarze trenowani przez Krzysztofa Krogulca rozegrali w ramach rozgrywek 10 meczy z drużynami z okręgu wygrywając 7 z nich i tylko w trzech spotkaniach schodzili z boiska pokonani.
Poza konkurencją w grupie III Trampkarzy Młodszych był zespól Sparty Złotów I który pokonał wszystkich rywali i tym samym nie odniósł żadnej porażki.
Dla naszego zespołu jest to drugi sezon, w którym uczestniczymy w rozgrywkach i jest to znakomita przygoda dla chłopców trenujących w naszej Akademii Piłkarskiej.
Miniona runda to najlepsza w naszym wykonaniu podkreśla trener i tym samym chwali chłopaków za zaangażowanie i wole walki oraz za poświęcenie na treningu.
Serdeczne podziękowania dla rodziców zawodników za umożliwienie im korzystania z usługa Akademii Piłkarskiej oraz łączenie nauki ze sportem.
Miniona runda na pewno zapadnie w pamięci choćby po najwyższy zwycięstwie nad GLKS ZRYW SYPNIEWO w 8 kolejce aż 9:1.
Ostatnia kolejka to również znakomita postawa naszej drużyny i odegranie się za porażkę z 5 kolejki nad KS WŁÓKNIARZ OKONEK (2:1) w 10 kolejce 6:1.
Bilans Naszego zespołu to 53 bramki strzelone i 12 straconych.
Jeżeli chcesz uczestniczyć w zajęciach Akademii Piłkarskiej MOSiR Piła, to nic innego tylko zajrzyj w zakładkę Akademia Piłkarska, ii skontaktuj się z trenerem.

Zdjęcie z meczu Akademia Piłkarska MOSiR Piła – GLKS ZRYW SYPNIEWO.