Ferie na Sportowo 2012 (zmiana terminów pływania)

1. Zimowa Akademia Piłki Nożnej – zapraszamy dzieci i młodzież wypoczywającą podczas ferii zimowych w Naszym mieście do uczestnictwa w zorganizowanych zajęciach piłki nożnej na powietrzu. Zajęcia odbywać się będą na Stadionie przy ul. Bydgoskiej 76. W okresie od 14 do 17 i od 20 do 23 lutego w godzinach od 10:00 do 13:00. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy Krzysztof Krogulec i Karol Skiba. Udział Bezpłatny.
Zimowa Akademia Piłki Nożnej – REGULAMIN.

2. Feryjny Turniej Piłki Nożnej na Powietrzu – turniej w formie otwartej w dniu 24 lutego o godzinie 10:00 na Stadionie przy ul. Bydgoskiej. Udział Bezpłatny. Prowadzenie Krzysztof Krogulec i Karol Skiba
Feryjny Turniej Piłki Nożnej na Powietrzu – REGULAMIN.
Uwaga: turniej odbędzie się na sali gimnastycznej mieszczącej się na terenie stadionu żużlowego, prosimy o zabranie ze sobą stroju i obuwia sportowego, odpowiedniego na halę.
3. Feryjna Nauka i Doskonalenie Pływania oraz Gry Zabawy w Wodzie – zorganizowane zajęcia dla dzieci i młodzieży w formie pływania. W godzinach od 12:00 do 12:45 – Nauka i doskonalenie pływania, a od 13:00 – 13:45 – Gry i Zabawy w Wodzie. Udział Bezpłatny. Prowadzenie Instruktorzy pływania Szkółki MOSiR 2 osoby + 1 instruktor fitness.
Zajęcia w poniedziałki, wtorki, środy i piątki(od 13 do 24 lutego).
Feryjna Nauka i Doskonalenie Pływania oraz Gry Zabawy w Wodzie – REGULAMIN

4. Kulig na Lotnisku – Uzależnione od pogody (dni jeszcze nie określone w związku z brakiem śniegu) – spotykamy się przy hangarze nr 6 na Pilskim Lotnisku. W programie jazda w kuligu za końmi i saniami, ognisko z kiełbaskami, ciepła herbata. Udział bezpłatny – warunek posiadanie własnych sanek.
Kulig na Lotnisku – REGULAMIN.

5. Feryjny Turniej Tenisa Stołowego – Sala gimnastyczna MOSiR Piła ul. Żeromskiego 90 w dniu 15 luty 2012 roku. Początek godzina 10:00. Zapisy przed turniejem od godziny 9:00. Uczestnicy dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Prowadzenie Grzegorz Stach.
Feryjny Turniej Tenisa Stołowego – REGULAMIN.