Nowy Sezon Nowe Otwarcie

Nowa oferta dla klientów indywidualnych i firm.

NOWY SEZON NOWE OTWARCIE

Studia rekreacji MOSiR-u już czynne!!! Od października br. możesz korzystać z nich na nowych, lepszych zasadach.

Z pływalni, siłowni, spinningów, sauny, solariów, hydromasażu możesz codziennie czerpać do woli za przysłowiowe grosze.

A wszystko to dzięki nowemu taryfikatorowi cen i nowym rodzajom karnetów. Te ostatnie jako „Karnety Open” możesz kupić na Wodniku lub na Studiu przy ul. Żeromskiego (przy hali), ale w tym sezonie możesz wykorzystać je gdzie chcesz. Karnet ważny jest przez cały miesiąc i nie jest limitowany ilością wejść, ani nawet czasem korzystania z atrakcji oferowanych przez nasze studia.. Karnety są imienne i przypisane tylko i wyłącznie do jednej osoby. Takie Karnety OPEN przygotowaliśmy dla Naszych klientów w pięciu różnych wariantach.

KARNET OPEN – STUDIO REKREACJI nr I ul. Kossaka 102

Uprawnia do korzystania z wszystkich usługi oferowanych w Studiu Rekreacji nr I oraz nieograniczonego dostępu do korzystania z basenu.

KARNET OPEN – STUDIO REKREACJI nr II ul. Żeromskiego 90

Uprawnia do korzystania ze wszystkich usług oferowanych w Studiu Rekreacji nr II (a w szczególności siłowni oraz zorganizowanych zajęć na rowerach spinningowych).

KARNET OPEN MAX – STUDIO REKREACJI nr I i II ul. Kossaka i ul. Żeromskiego 90

Ten rodzaj karnetu uprawnia do nielimitowanego korzystania ze wszystkich usług oferowanych przez oba nasze studia rekreacji.

KARNET OPEN SIŁOWNIA – STUDIO REKREACJI nr I i II ul. Kossaka i ul. Żeromskiego 90

Uprawnia do nielimitowanego korzystania z siłowni na obu studiach rekreacji.

KARNET OPEN SPINNING – STUDIO REKREACJI nr II ul. Żeromskiego 90

Uprawnia do udziału w zorganizowanych zajęciach na rowerach spinningowych.

Nad tym, by Wasze wysiłki były jak najbardziej efektywne czuwa grono instruktorów MOSiR-u. Dzięki nim spalisz nawet do 800 kalorii podczas zmagań na rowerkach spinningowych, bezpiecznie i efektywnie popracujesz na masą mięśniową na siłowni lub wypocisz się i wygrzejesz w saunach.

Zapraszamy również na hydromasaż na pływali Wodnik, tam zresztą czeka na Ciebie inna niespodzianka – na „pierwszym piętrze” od października będziesz mógł skorzystać z rowerków spinningowych.

Miejsce i czas w studiach rekreacji jak i basenie wymaga rezerwacji telefonicznej. Studio przy pływalni Wodnik (siłownia, solarium, sauna na podczerwień, sauna fińska, sauna sucha, hydromasaż oraz basen – tylko godziny wolne dla miasta): 067 212 42 56. Studio przy hali na Górnym (siłownia, Spinning, sauna na podczerwień, solarium): 067 214 28 05. Przypominamy: już teraz: „Nowy Sezon Nowe Otwarcie”.

– Karnet Open Max – wszystkie usługi Studia Rekreacji nr I i II oraz Basen – cena 250 zł,

– Karnet OPEN 1 – Studio Rekreacji nr I oraz Basen – cena 200 zł,

– Karnet OPEN 2 – Studio Rekreacji nr II – cena 180 zł,

– Karnet OPEN Spinning – korzystanie z rowerków spinningowych w zajęciach zorganizowanych bez limitu wejść w miesiącu – cena 130 zł,

– Karnet OPEN Siłownia – korzystanie z siłowni bez limitu wejść w miesiącu – cena 90 zł.