NABÓR do AKADEMII PIŁKARSKIEJ MOSIR PIŁA

UWAGA RUSZA NABÓR
do AKADEMII PIŁKARSKIEJ MOSIR PIŁA


zapisy do grup:

 TRAMPKARZ – rocznik 2005 – 2006

MŁODZIK – rocznik 2007 – 2008

 ORLIK – rocznik 2009 – 2010

ŻAK – rocznik 2011 – 2012

SKRZAT – rocznik 2013 – 2014

W celu zapisania dziecka do naszej Akademii prosimy o kontakt z menedżerem sportu Panem Karolem Leszczyńskim pod numerem 604577087 lub mailem karol.leszczynski@mosir.pila.pl

Akademia Piłkarska MOSiR Piła powstała w 2009 roku. Szkolenie dzieci do tej pory odbywały się w czterech grupach wiekowych. Od przyszłego sezonu uruchomiamy grupę dla najmłodszych SKRZAT.

Grupę trampkarzy prowadzi obecnie trener Krzysztof Krogulec. Zajęcia odbywają się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Staromiejska oraz na Stadionie Miejskim ul. Żeromskiego 90 a w sezonie zimowym w Sali Sportowej trzy razy w tygodniu. Grupa Trampkarzy uczestniczy w lidze trampkarzy organizowanej przez OZPN w Pile.

Grupę Młodzik obecnie prowadzi trener Karol Skiba. Zajęcia odbywają się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Staromiejska oraz Stadionie Miejskim ul. Żeromskiego 90 a w sezonie zimowym w Sali Sportowej Gimnazjum nr 4 trzy razy w tygodniu. Grupa Młodzika występuje w lidze Młodzika OZPN w Pile.

Najmłodsze grupy młodych adeptów sztuki Piłkarskiej obecnie prowadzi trener Grzegorz Stach. Zajęcia odbywają się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Staromiejskiej i Szkole Podstawowej nr 11 ul. Królowej Jadwigi a w sezonie zimowym w Sali Sportowej SP 11 dwa razy w tygodniu, która również uczestniczy w rozgrywkach Orlika i Żaka OZPN w Pile.

Swoje umiejętności jakich nabyli podczas jednostek treningowych nasi zawodnicy sprawdzają rywalizując w lidze POZPN oraz podczas licznych turniejów.

Cele Akademii Piłkarskiej MOSiR Piła:

  • zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu,
  • dostarczenie radości i satysfakcji ćwiczącym,
  • zapewnienie wszechstronnego rozwoju fizycznego,
  • wszechstronna stymulacja rozwoju cech motorycznych przede wszystkim koordynacji ruchowej, szybkości, oraz gibkości,
  • kształtowanie osobowości wychowanków z ukierunkowaniem zainteresowań do gry w piłkę nożną,
  • kształtowanie charakterów i właściwych postaw życiowych dzieci,
  • opanowanie podstaw najważniejszych umiejętności technicznych
  • rywalizacyjna sportowa podczas rozgrywek ligowych oraz turniejów

W tym roku Nasza akademia podpisała trójstronne porozumienie o współpracy z KP Piła oraz z Lechem Poznań. Dzięki współpracy chcemy podnosić jakoś szkolenia przez doświadczenie Lecha Poznań. Nasza Akademia daje możliwość trenowania przez wszystkie grupy młodzieżowe oraz kontynuowanie treningów w KP Piła grupy seniorskie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską o Licencji UEFA A. Nasi młodzi piłkarze uczestniczą w licznych meczach oraz turniejach w sezonie zimowym uczestniczymy w turniejach halowych. W wakacje organizujemy darmową letnią Akademię Piłki Nożnej. Ubiegamy się o certyfikację Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kładziemy nacisk na jakość szkolenia, jesteśmy najtańszą szkółką w Pile. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów.